Barbecook Electric Barbecue E-Luca | BC-ELE-3000 | Black
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-ELE-3000
- Saadavus: 1
-
692€
Barbecook Electric Barbecue E-Luca | BC-ELE-3000 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 770.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 37.90 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Net weight | 32.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Electric Barbecue E-Luca |
| Producer product name | BC-ELE-3000 |
| Tare weight (kg) | 5.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.25 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






